Panenky a jiné drobnosti nejen pro děti

Knížky pro inspiraci

JEDNODUCHÉ LOUTKY-Kamila Skopová,Alena Vondrušková,nakl.Grada +++ knížka plná nápadů na výrobu loutek a maňásků s podrobným popisem práce,přehledná.


TEXTILNÍ ZVÍŘÁTKA PRO BATOLATA-Gabriela Holtje,nakl.CFA + H s.r.o. +++ roztomilá plyšová zvířátka,podrobný popis postupu práce,krok za krokem.Obsahuje střihovou přílohu.


UROB SI BÁBIKY A PANÁKY-Eva Kováčová,nakl.Mladé letá ++ drobné panenky a panáčci,figurky které se dají vyrobit téměř z čehokoliv.Ačkoliv byla tato knížka vydaná v roce 1984,stále má co nabídnout.


JAK SI UŠÍT MEDVÍDKA-Brian a Donna Gibbs,nakl.BB art  +   Knížka obsahuje návody a střihy jak na jednoduché látkové medvídky,tak i na složitější,kloubové plyšové medvědy.Knížka mě nevím proč,příliš nezaujala.


ŠIJEME ZVÍŘÁTKA A HRAČKY-Marie Brahová  ++  Mnoho velmi jednoduchých střihů na milá zvířátka pro malé děti.Je to jednoduchá brožurka,přehledná s fotkami  a popisy práce.Vhodná pro ty kteří začínají šít.


VESELÉ LOUTKY-Marion Dawidovski,nakl.Knižní klub  +  knížka s návody na výrobu maňásků,pěkná,plná fotografií.Přesto nepatří mezi moje favority.Rozhodně ale doporučuji kvůli návodu na výrobu plastických obličejů loutek.


STAROŽITNÉ PANENKY-Agnes Melger,nakl.Rebo Productions  +++  Kdo se chce dozvědět něco o historii výroby,restaurování a údržbě panenek,rozhodně to najde v této knížce.Text je doprovázen velkým množstvím fotografií.Doporučuji.
Žádné komentáře